Починаючи з 1999 року, компанія ФОСС-Он-Лайн працює на ринку інформаційних технологій. В даний час ми спеціалізуємося на розробці, впровадженні та супроводі програмного забезпечення в наступних областях:

  • Корпоративна електронна пошта.
  • Розподілений обмін даними.
  • Системи електронного документообігу.
  • Бібліотеки користувальницького інтерфейсу.
  • Програмне забезпечення мереж pos-терміналів.
Наші продукти знайшли широке застосування в банківській системі України, а також у багатьох державних і комерційних організаціях. Серед наших найбільших українських замовників Національний банк України, Державне Казначейство України, Пенсійний фонд України, Державна фіскальна служба України.
Серед найбільших аутсорсингових проектів: Система автоматизації багажного обслуговування в аеропортах (Франкфурт, Манчестер та інш.), програмне забезпечення мережі терміналів фітнес-центру McFit.
ФОСС-Он-Лайн бере участь в партнерській програмі Microsoft у статусі Microsoft Gold Certified Partner (Золотий партнер). Золоті партнери є партнерами Microsoft вищого рівня і мають доступ до інструментів та підтримки, необхідним для збереження міцних позицій на ринку.

McFit – одна з найбільших у Європі мереж фітнес-центрів, в даний час обслуговує більше 1 млн. відвідувачів у Німеччині, Австрії, Італії, Польщі та Іспанії. Всі центри McFit Німеччини та Австрії відкриті у режимі 24/365. Єдиним документом, що забезпечує доступ клієнтів в спортивні зали центру, є пластикова членська картка, яка зчитується у терміналах на вході до залів McFit.

Компанія ФОСС-Он-Лайн бере участь у міжнародному проекті з автоматизації роботи мережі платіжних терміналів McFit. Більше…

Система багажного обслуговування надає пасажирам можливість брати візки для багажу у спеціальних депо і перевозити свій багаж з одного терміналу аеропорту в інший. Користувач залишає деяку суму в заставу у вигляді готівки (монет або банкнот) або платежу за допомогою банківської карти. При поверненні візка на одну із станцій багажного депо пасажиру повертається застава готівкою.

У даному міжнародному проекті (ETISS) компанія ФОСС-Он-Лайн брала участь як розробник програмного забезпечення для серверів і станцій багажного депо, а також для платіжних терміналів станцій. Більше…

Проект “Нічні медсестри” – розробка на замовлення Night Nurse, Inc. (США ). Програмний продукт призначено для використання у мережі медичних call-центрів для реєстрації дзвінків від пацієнтів у неробочі години (нічний час та святкові дні) з наступною передачею отриманих від пацієнтів відомостей до спеціалізованих медичних установ. Продукт створено на базі бізнес-платформи FossLook з додаванням необхідних замовнику функцій. Більше…

АТ “Ощадбанк” – найбільший державний банк України, який володіє розгалуженою мережею філій по всій країні (понад 5000 установ). Впровадження в організації єдиної захищеної корпоративної пошти було пріоритетним завданням банку практично з моменту переходу на інформаційні технології. Почавши з використання агента передачі файлів TCPFoss, Ощадбанк з 2000 року перейшов на корпоративну пошту FossMail розробки нашої компанії. Основними перевагами системи FossMail для Банку були шлюз з email, у тому числі можливість роботи з електронною поштою Національного банку України, а також підтримка вбудованої скриптової мови для інтеграції з іншими банківськими продуктами та автоматизації прийому/передачі повідомлень. Більше…

Для автоматизації управління заявками (на виділення ресурсів спіробітникам) у Національному банку України нами розроблено рішення FossLook Заявка на базі платформи FossLook. Дане рішення було впроваджено у НБУ після попереднього періоду дослідної експлуатації та доопрацювання програмного забезпечення під специфічні вимоги НБУ.

У великих державних і комерційних організаціях часто існують власні регламенти подачі і виконання заявок від співробітників на отримання будь-яких ТМЦ, виділення часу у переговорній кімнаті, відшкодування витрат на відрядження, тощо. Таким чином, задача організації електронного документообігу заявок дуже актуальна.
Більше…

У державній фіскальній службі України вже давно і добре зарекомендувала себе наша розробка “Корпоративна електронна пошта FossMail” – попередник більш сучасного продукту – електронної пошти FossDocMail. Система експлуатується з 2005р у всіх регіональних підрозділах фіскальної служби, кількість автоматизованих робочих місць – більше 1000.

FossDocMail дозволяє передавати офісну електронну кореспонденцію між внутрішньокорпоративними абонентами, а також різноманітну технологічну інформацію між автоматизованими робочими місцями і процесами. Вбудований шлюз з поштою e-mail надає можливість обмінюватися кореспонденцією із зовнішнім світом. Більше…