Продукти > Бізнес-платформа FossLook

Бізнес-платформа FossLook

FossLook – це платформа для створення рішень з управління документами і спільній роботі з ними. Ми пропонуємо вже готові рішення, побудовані на базі FossLook. Це система електронного документообігу FossDoc, система управління взаємовідносинами з клієнтами FossLook CRM, система управління заявками FossLook Заявки, система управління прибиральними компаніями FossLook Cleaning та інші. Але можливості платформи FossLook можна успішно використовувати, створюючи власні рішення або розширюючи існуючі. Наші фахівці готові надати допомогу у підготовці ваших рішень на базі FossLook. Використовуючи FossLook, ви можете вирішити завдання зберігання й формалізації документів, спільної роботи з документами, включаючи узгодження, виконання та ознайомлення, використання ЕЦП і багато інших.

автоматизація бізнес-процессів ПЗ

FossLook може бути корисний для співробітників будь-якої організації, де існує великий документопотік. Ви самостійно можете створити потрібні вам рішення і використовувати їх.

Створення сховища документів

Якщо організація не використовує будь яку систему автоматизації роботи з документами, то найчастіше ці документи зберігаються на файловій системі, що призводить до проблем з пошуком документів, розмежуванням прав доступу до них, рухом документів між співробітниками і багатьом іншим. Скориставшись FossLook, ви можете легко вирішити ці проблеми, створивши будь яку структуру для зберігання документів.

При цьому існує можливість розмежувати доступ до сховища так, щоб різні користувачі бачили різну структуру папок, а отже і різні документи. Також кожен з користувачів може налаштувати на власний розсуд й відображення полів документів у їх папках.

Створення довільних типів документів

Документи, які зберігаються у сховищі, описуються певним набором характеристик. Документ в FossLook – це:

 • деякий набір полів для опису його особливостей. Ви можете легко створювати довільні типи документів з будь-яким набором полів;
 • Картка електронного документа FossLook;
 • набір закладок для зберігання посилань на інші документи і виконання ряду дій над документом, які ви можете створювати за власним розсудом;
 • і набір вкладених файлів, які, в окремому випадку, можуть бути текстом цього документа або скан-копією його паперового оригіналу.

Дії над документом

Використання FossLook дозволяє виконувати над документом певний набір дій, таких як:

 • відправка документа за маршрутом для узгодження, виконання або ознайомлення з документом, а також за заздалегідь підготовленим шаблонним маршрутом;
 • автоматично вести і переглядати історію роботи з документом;
 • автоматично вести і переглядати статистику роботи з документом;
 • накладати електронний цифровий підпис на документ і перевіряти його;
 • пов’язувати документи між собою;
 • відправляти поштові повідомлення безпосередньо з документа і пов’язувати їх з документом.

Можливості з адміністрування системи

В FossLook передбачена потужна система адміністрування, яка дозволяє:

 • створювати віртуальну структуру організації;
 • управляти групами користувачів і створювати власні групи;
 • управляти доступом до папок і документів.

Більш докладно з усіма можливостями FossLook ви зможете дізнатися на офіційному сайті платформи.