Продукти > Програма для автоматизації бізнесу ERP FOSS

Програма для автоматизації бізнесу ERP FOSS

ERP FOSS – це онлайн програма для автоматизації бізнесу. Дозволить вам вести облік товарів, працювати з клієнтами і постачальниками, здійснювати закупівлі і продажу товарів і послуг, створювати аналітичні звіти і здавати податкову звітність онлайн. Ідеально підійде приватним підприємцям, малому і середньому бізнесу. У програмі реалізовані програмний РРО та інтеграція з Новою Поштою.

Дізнатися більше

Для того, щоб почати працювати з платформою, зайдіть на її офіційний сайт, зареєструйтеся, оберіть типове рішення, що найбільше характеризує ваш бізнес й почніть працювати. На сайті продукту надана докладна документація користувача. Також ви можете звертатися за консультаціями за вказаними на сайті контактами.

Рішення на базі платформи

Платформа для ведення бізнесу он-лайнНа платформі підтримано наступні типові рішення: Торгівля, Магазин, Автозапчастини. Кожне рішення характеризується певним набором модулей, які реалізують ті чи інші функції управління обраним бізнесом, а також деякими особливостями в опису товарів та інше. Наприклад рішення “Автозапчастини” містить в описі картки товару поля “Марка машини” та “Оригінальний код”, яких немає в інших рішеннях. Спробуйте попрацювати з обраним вами рішенням та впевніться в перевагах платформи ERP FOSS.

Переваги ERP FOSS

  • доступ до бази даних рішення з будь-якого пристрою, що підключено до Інтернету в режимі on-line
  • організація спільної роботи декількох співробітників
  • доступ до даних в режимі off-line і завантаження змінених даних до бази
  • надійне збереження та резервування даних
  • обмеження доступу сторонніх осіб до ваших даних без вашого відома
  • технічна підтримка користувачів в режимі on-line

Цінові пропозиції

Система надається у бескоштовне користування всім бажаючим, що зареєструвалися на сайті, протягом 1 місяця. За цей час пропонується ознайомитися зі всіма її функціями та спробувати попрацювати з вашими бізнес-завданнями. Далі ви можете прийняти рішення про платне використання системи на умовах щомісячної арендної плати, яка доступна будь-якому підприємцеві. Також можна підключити до системи декілька робочих місць. При необхідності модернізації існуючих чи додання нових функцій ми можемо заключити відповідний договір на доробку системи.