Программа для настільного комп’ютера призначена для використання на вашому робочому столі або як “десктоп-програма”. Десктоп-програми зручні для користувачів настільних комп’ютерів, такі програми зазвичай інтегровані з різними офісним та іншими настільним ПЗ.

Фахівці компанії Фосс-Он-Лайн володіють великим досвідом в розробці десктоп-програм. Наша компанія розробляє десктоп ПЗ для різних операційних систем, таких як Windows, Linux і Mac OS X. Більше…

Популярність і розвиток мобільних пристроїв і технологій збільшується з кожним роком. Розвиток мобільних пристроїв змінює оточуючий нас світ цифрових технологій, тепер кожна людина має “персональний комп’ютер” у своїй кишені.

Наша компанія розробляє мобільні програми для бізнесу, електронної торгівлі та інтеграційні програми для доступу до корпоративних систем і сайтів. Ми спеціалізуємося на розробці ПЗ для наступних мобільних операційних систем: Більше…

Бази даних — це сукупність самостійних матеріалів, представлених в об’єктивній формі і систематизованих таким чином, щоб ці матеріали могли бути знайдені і оброблені за використанням програмного забезпечення.
Система управління базами даних (СУБД) — сукупність програмних засобів, що забезпечують управління створенням і використанням баз даних.
Багатьом продуктам для роботи з даними необхідно використовувати бази даних. Більше…

Вбудована система (embedded system) – це спеціалізована система управління, яка розроблена таким чином, щоб працювати у складі пристрою, яким вона керує.
Фахівці нашої компанії розробляють і успішно впроваджують проекти на основі вбудованих систем. Ми розробляємо пристрої, починаючи від проектування і закінчуючи повним комплектом документації, включаючи розробку та пайку плат. Ми використовуємо мікропроцесори на основі наступних архітектур: Більше…

Веб-інтерфейси не поступаються у зручності використання традиційним десктоп-програмам, а підтримка і супровід веб-систем набагато простіше. Наша компанія пропонує розробку і впровадження інтернет-порталів, систем електронного документообігу та веб-систем управління підприємством і будь-яких інших рішень на базі веб-технологій.

Наша компанія виконує роботи по впровадженню та доопрацюванні web-систем на базі різних open-source рішень, Більше…

Платіжні термінали – це пристрої, що дозволяють виконати готівковий і безготівковий грошовий розрахунок за надання різних послуг.
Наша компанія успішно розробила і впровадила програмне забезпечення для різних платіжних терміналів: багажне обслуговування в аеропортах, мережа фітнес центрів та ін. Фахівці нашої компанії більше п’яти років займаються розробкою і впровадженням прикладного та системного програмного забезпечення для платіжних терміналів. Більше…