Компанія > Система електронної пошти Державної фіскальної служби України

Система електронної пошти Державної фіскальної служби України

У державній фіскальній службі України вже давно і добре зарекомендувала себе наша розробка “Корпоративна електронна пошта FossMail” – попередник більш сучасного продукту – електронної пошти FossDocMail. Система експлуатується з 2005р у всіх регіональних підрозділах фіскальної служби, кількість автоматизованих робочих місць – більше 1000.

FossDocMail дозволяє передавати офісну електронну кореспонденцію між внутрішньокорпоративними абонентами, а також різноманітну технологічну інформацію між автоматизованими робочими місцями і процесами. Вбудований шлюз з поштою e-mail надає можливість обмінюватися кореспонденцією із зовнішнім світом.

Система електронної поштиУ якості поштового клієнта можуть використовуватися:

  • Microsoft Outlook з вбудованим транспортом повідомлень TCPFOSS.
  • Автоматизоване робоче місце для обміну файлами, побудоване на основі мови скриптів і транспорту повідомлень TCPFOSS.
  • Будь-який поштовий клієнт, що працює за протоколом SMTP/POP3.

Перші два варіанти дозволяють використовувати переваги протоколу TCPFOSS, включаючи допередачу файлів у разі розриву каналу зв’язку і пріоритезацію поштових повідомлень.

Однією з переваг пошти FossMail є мова скриптів і середовище для їх розробки та налагодження, що поставляються разом з системою. За допомогою скриптів у FossMail реалізовано інтеграцію з ПЗ сторонніх розробників, а також автоматизовано відправку і прийом файлів, що зберігаються у багатьох користувачів на файловій системі.