Продукти > Система адміністрування LDAP-серверів Userbooster

Система адміністрування LDAP-серверів Userbooster

Userbooster – програма для управління службами каталогів (такими як Active Directory, eDirectory і OpenLDAP) і моніторингу IT-ресурсів підприємства. Продукт було створено у рамках аутсорс-проекту за замовленням компанії maxcrc GmbH (Німеччина). Userbooster пропонується в трьох варіантах – безкоштовна версія, Userbooster Light і Userbooster Professional. На офіційному сайті продукту ви можете докладніше ознайомитися з функціями Userbooster, завантажити та/або купити продукт, отримати кваліфіковану технічну підтримку.

Userbooster – програма для управління службами каталогів
Ключові особливості Userbooster:

  • Підтримка декількох провайдерів служб каталогів (Microsoft, Novell, OpenLDAP). Userbooster використовує API бібліотеки OpenLDAP libldap для роботи з LDAP-серверами. Дана бібліотека забезпечує надійне і безпечне з’єднання і підтримує LDAP при роботі по TCP, SSL і IPC-протоколам.
  • Зручні засоби управління об’єктами. Підтримується можливість перегляду об’єктів, як в дереві, так і в списку; одночасне редагування властивостей безлічі об’єктів; використання технології Drag and Drop і ін.
  • Сучасний користувальницький інтерфейс. Настроюються панелі інструментів; підтримка візуальних тем інтерфейсу; панель навігації по сторінках об’єктів і ін. Підтримка профілів підключення. Зберігання налаштувань профілів підключення до серверів з угрупованням по типу LDAP-сервера; простий майстер підключення до сервера; підтримка SSL / TLS з’єднання.
  • Механізм фільтрації даних. Обмеження кількості виведених сервісами каталогів об’єктів за допомогою зумовлених або заданих користувачем фільтрів. Сервіс пошуку і заміни. Дозволяє “на льоту” знаходити і замінювати об’єкти на сервері, як при деревовидном способі перегляду каталогів, так і списочном. Ви можете налаштувати пошук і заміну, як в режимі “один за іншим”, так і в режимі “пошук і заміна всіх”.
  • Експорт / імпорт даних. Ви можете експортувати завантажені дані в сервіс каталогів або у файл (CSV, LDIF або XLS форматів). Аналогічним чином можна імпортувати дані з сервісу каталогів або файлу. Вибрані об’єкти також можна вивантажити в файл формату Microsoft Excel для подальшого аналізу.
  • Реалізація різних LDAP сесій. Підтримка різних версій LDAP протоколів (1,2 і 3). Просунуті налаштування властивостей сесії та ін.
  • Звіти. Генерація HTML звітів для друку на основі XSLT файлів-шаблонів. Userbooster поставляється з окремим додатком Web Monitor, який дозволяє переглядати HTML звіти в режимі реального часу.
  • Підтримка автоматизації задач. Userbooster дозволяє управляти собою за допомогою командного рядка, а також автоматично виконувати ті чи інші завдання за допомогою планувальника Windows.
  • І інші особливості. Англійська і німецька локалізації. Логування подій в системі з їх класифікацією (помилка, попередження, успіх і т.д.). Багатопоточне виконання операцій з можливістю їх зупинки (наприклад, завантаження великих даних), тощо.