• image01
  Програма для автоматизації бізнесу ERP FOSS
 • image02
  Настільні комп’ютери
 • image03
  Мобільні пристрої
 • image04
  Web-системи

Настільні комп’ютери

Програми для настільних комп'ютерів ще носять назву "десктоп-програми", вони призначені для використання на вашому робочому столі. Такі програми зазвичай інтегровані з іншим поширеним офісним програмним забезпеченням. Для розробки десктоп-програм ми використовуємо такі технології як Windows Presentation Foundation (WPF) C#, Microsoft .NET C#, Gtk-Sharp Mono .NET Framework C#, Abstract Window Toolkit (AWT) Java тощо.

Мобільні пристрої

Популярність мобільних пристроїв і технологій збільшується з кожним роком, тепер майже кожна людина має "персональний комп'ютер" у своїй кишені. Наша компанія розробляє мобільні програми для бізнесу, електронної торгівлі та інтеграційні програми для доступу до корпоративних систем і сайтів. Ми спеціалізуємося на розробці ПЗ для операційних систем Google Android, Apple iOS, Microsoft Windows Phone.

Web-системи

Наша компанія пропонує розробку і впровадження інтернет-порталів, систем електронного документообігу та управління підприємством і будь-яких інших рішень на базі веб-технологій. Спеціалісти нашої компанії використовують наступні технології: Microsoft ASP.NET MVC, Silverlight, PHP, JavaEE, JavaScript, Flash. Виконуємо роботи по доопрацюванню web-систем на базі різних open-source рішень.

Програма для автоматизації бізнесу ERP FOSS

ERP FOSS - це онлайн програма для автоматизації бізнесу. Дозволить вам вести облік товарів, працювати з клієнтами і постачальниками, здійснювати закупівлі і продажу товарів і послуг, створювати аналітичні звіти і здавати податкову звітність онлайн. Ідеально підійде приватним підприємцям, малому і середньому бізнесу. У програмі реалізовані програмний РРО та інтеграція з Новою Поштою.

Система електронного документообігу FossDoc

FossDoc - сучасна система для автоматизації діловодства та документообігу в установах любих розмірів та форм власності. Система зберігає усі документи у єдиній базі з можливістю доступу до них як за допомогою звичайних програм Windows, так і веб-браузером. З FossDoc інтегровано поштовий сервер, ви можете використовувати електронний цифровий підпис. Існує безкоштовна версія системи для 5-ти робочих місць.

Електронна пошта FossDocMail

FossDocMail – високонадійна поштова система з гарантованою доставкою поштових повідомлень. Використання оригінального протоколу передачі повідомлень дозволяє використовувати в тому числі і ненадійні канали звязку та передавати короткі повідомлення в великій кількості на швидкості близькій до пропускної здатності каналу. Можливе використання в якості технологічної пошти. Безкоштовно - на 5-ть клієнтів.

Аналіз та дослідження ринку

Успіх проекту багато в чому залежить від результатів ретельного аналізу та дослідження подібних рішень на ринку. Ми пропонуємо свої послуги з аналізу ринку програмних продуктів у предметній області замовника. У результаті ви отримаєте комплексний звіт про розповсюдженість подібних продуктів, їх якість, ступень конкуренції на ринку, оцінку витрат на розробку, підтримку та розкрутку продукту.

Розробка та дизайн

Компанія ФОСС-Он-Лайн займається розробкою програмного забезпечення на замовлення, починаючи з 1999р. Серед напрямків, за якими ми спеціалізуємося, автоматизація бізнес-процесів і процесів управління документами на підприємствах, розробка програмного забезпечення для мереж платіжних терміналів, вбудованих систем, web-рішеннь, у тому числі на основі open-source ПЗ.

Тестування та забезпечення якості

Тестування програмного забезпечення - необхідна умова розробки якісного продукту. Наша компанія постійно вивчає та впроваджує у себе найкращий світовий досвід тестування в своєму відділі забезпечення якості (QA). Забезпечення безвідмовної роботи програмних продуктів, які часто працюють в умовах підвищених навантаженнь на серверну інфрастуктуру, є нашим пріоритетним завданням.